Терапія

Терапія

Терапія – один із ключових та пріоритетних напрямків діяльності клініки Медікал Плюс. Якщо вам потрібен терапевт в місті Луцьк, звертайтеся. У нас працюють досвідчені лікарі, що проявляють максимальну увагу та турботу до кожного пацієнта. За потреби скеровують на консультації до інших фахівців.

Терапевт для дорослого: що у компетенції спеціаліста?

Лікар-терапевт – це перша людина, до якої слід звертатися при появі будь-яких симптомів хвороби, відчутті загального нездужання. Саме він здійснює загальне клінічне обстеження й діагностує захворювання. Саме від нього залежить правильність встановлення проблеми та розробки схеми лікування.

Загалом терапію можна описати, як напрям, що зосереджений на діагностиці й лікуванні широкого спектра хвороб, а також на їх профілактиці. Обстеження терапевта в Луцьку знадобиться при грипі, ангіні, ГРВІ, алергіях, ринітах, захворюваннях легень, ШКТ, печінки й нирок, серцево-судинної, ендокринної, опорно-рухової та інших систем організму. Лікування розпочинається після встановлення діагнозу. Наші терапевти мають необхідний досвід та знання для підбору ефективної методики лікування у кожному конкретному випадку. Також у їхній компетенції: здійснення профілактичних обстежень, передвакцинаційний огляд, видача довідок тощо.

Скористайтеся послугою «приватна консультація терапевта в місті Луцьк», якщо:

  • відчуваєте загальну слабкість, швидко втомлюєтеся, маєте проблеми зі сном та активністю;
  • маєте часті головні болі, запаморочення;
  • порушені когнітивні функції, як от погіршені пам’ять, концентрація уваги, сприйняття, розумові здібності тощо;
  • проявилися ознаки респіраторних інфекцій, зокрема, нежить, закладеність носа, кашель, підвищена температура тіла та інше;
  • часто хворієте на застуди, маєте слабкий імунітет і хочете вирішити це питання;
  • спостерігаєте болі в грудній клітці, спині, суглобах, животі й загалом больові відчуття будь-якої локалізації.

Приватні терапевти для дорослих та дітей в Медікал Плюс чекають на вас!

Бачите, що потрібна допомога терапевта – не гайте часу, записуйтеся на прийом. Ми попіклуємося про ваше здоров’я та здоров’я членів вашої родини. Визначимо причину хвороби, що є основним кроком до одужання.

Запис на прийом до терапевта в місті Луцьк здійснюється за контактним номером. Телефонуйте у кол-центр, погоджуйте зручний для вас час відвідування – й приходьте до лікаря на відповідну годину без жодних черг та затримок.

Прейскурант послуг

  • Консультація лікаря-терапевта500 грн.

Наші лікарі