Артроскопія

Артроскопія

Відкрийте двері до здоров’я суглобів в медичному центрі «Медикал Плюс» в Луцьку

Завдяки передовим технологіям та висококваліфікованому медичному персоналу, ми пропонуємо широкий спектр послуг з артроскопічної хірургії та діагностики.

Артроскопія або артроскопічна хірургія — це малоінвазивний метод діагностики та лікування пошкоджень суглобів. Втручання проводиться за допомогою артроскопа (відеокамери), який вводиться в порожнину суглоба та дозволяє його побачити зсередини. І не просто побачити, а оглянути на збільшенні в 40-60 разів.

За допомогою артроскопії можна видалити меніск або зшити його, зробити пластику зв‘язки та виконати безліч інших складних хірургічних маніпуляцій.

Які переваги артроскопії  в порівнянні з відкритою технікою проведення операції?

 • – Мінімальна травматизація
  При артроскопії робляться розрізи довжиною до 5 мм, тоді як при відкритій методиці травматологу треба робити розріз мінімум 10 см.
 • – Можливість повноцінної діагностики патології суглобів
  Достовірність артроскопії, як діагностичної процедури, досягає практично 100% ефективності та дає можливість проникнути майже у всі відділи суглоба.
 • – Короткий період реабілітації
  Зменшення тривалості непрацездатності.

У клініці «Медикал Плюс» в Луцьку ми проводимо:

 • – Лікування травм колінного суглоба: пошкодження менісків, передньої та задньої хрестоподібних зв‘язок, суглобового хряща; наявність вільних внутрішньосуглобових тіл; звичний вивих надколінника (чашечки); розсікаючий остеохондрит (хвороба Кеніга); хвороба жирового тіла Гоффа; синдром медіапателярної складки.
 • – Лікування травм плечового суглоба: звичний вивих плеча; травма сухожиль обертальної (ротаторної) манжети; вроджені аномалії структур суглоба; хондроматоз; пошкодження довгої головки біцепса і травма суглобової губи (SLAP-синдром).
 • – Лікування травм гомілково-ступневого суглоба: наявність вільних кістково-хрящових тіл у суглобі; відшарування хряща; розсікаючий остеохондрит; біль нез’ясованої етіології; синовіт (запалення синовіальної оболонки суглоба); гемартроз (розрив судин, що супроводжується крововиливом у суглоб); трансхондральні переломи; імпінджмент-синдром (защемлення кісткової або м’якотканинної структури між суглобовими поверхнями); запалення гомілковостопного суглоба і його нестабільність унаслідок травми.

У медичному центрі можна пройти всі необхідні передопераційні обстеження без очікування в чергах.

Наші лікарі