Гастроентерологія

Гастроентерологія

Гастроентерологія в Луцьку в сімейній клініці Медікал Плюс

Сучасний темп життя часто не залишає часу записатися до гастроентеролога та приділити достатню увагу стану здоров’я. Не слід забувати, що фізіологія людини напряму залежить від особливостей харчування, включаючи різноманіття продуктів та дотримання режиму їх вживання. Негативний вплив на організм людини чинять несприятливі умови довкілля. У зв’язку з цим, слід час від часу проходити повне обстеження шлунково-кишкового тракту з метою своєчасного виявлення та лікування захворювань.

Причини розладів ШКТ

Організм кожної людини – індивідуальний. Через це продукти, які одній людині приносять користь, іншій можуть бути протипоказані. Якщо у раціоні є надміру жирна їжа, продукти зі значним вмістом білків або присутній факт зловживання алкоголем, то проблеми зі шлунком, підшлунковою залозою та печінкою неминучі. Вирішити їх допоможе лікар гастроентеролог, який підбере оптимальну схему лікування.

Пройти обстеження в гастроентеролога у місті Луцьк не завадить тим людям, які весь час дотримуються суворих дієт та необґрунтовано зменшують надходження до організму життєво важливих речовин. Через це порушуються функції кишківника, а також спостерігаються патології процесів метаболізму. Погано впливають на стан травної системи нічні прийоми їжі та швидкі бутербродні сніданки.

Як виявити гастроентерологічну хворобу

Найкращий метод діагностування порушень ШКТ – це консультація гастроентеролога в Луцьку. Про те, що час приділити увагу здоров’ю травної системи, свідчать такі симптоми:

  • ✓ тяжкість у шлунку;
  • ✓ періодична печія;
  • ✓ відчуття пронизливого болю в районі кишківника;
  • ✓ порушення процесу випорожнення;
  • ✓ гіркий присмак у ротовій порожнині;
  • ✓ відсутність апетиту;
  • ✓ безпідставне виснаження;
  • ✓ стрімке схуднення або різкий набір маси;
  • ✓ малоприємний запах з рота.

Наявність одного чи декількох із перерахованих станів є підставою, щоб відвідати кабінет гастроентерології в Луцьку. Компетентні співробітники медичного центру допоможуть своєчасно виявити захворювання та провести лікування гастриту чи іншої патології ШКТ.

Гастроентерологія в місті Луцьк – діагностика та лікувальні заходи

Наша клініка має у своєму розпорядженні сучасне обладнання, яке з високою точністю дозволяє виявити наявні хвороби. Записавшись на прийом гастроентеролога, пацієнт має розуміти, що перший етап – це діагностика. Вона передбачає проведення первинного медичного огляду, збір анамнезу та проведення лабораторних досліджень. Приватний лікар гастроентеролог в сімейній клініці Медікал Плюс має достатній досвід та професіоналізм, щоб ефективно справлятися із хворобами шлунково-кишкового тракту на різних етапах.

Прейскурант послуг

  • Консультація лікаря-гастроентеролога500 грн.

Наші лікарі