Сімейна медицина

Сімейна медицина

Сьогодні кожен українець може вільно обирати сімейного лікаря – спеціаліста, якому довірятиме, до якого звертатиметься при виникненні будь-яких питань зі здоров’ям. Якщо вас цікавить сімейний лікар в місті Луцьк, приходьте у нашу клініку – й отримуйте якісні професійні медичні послуги від провідних працівників системи охорони здоров’я регіону.

Сімейна медицина в Медікал Плюс

Команда лікарів клініки Медікал Плюс працює на основі ключових принципів сімейної медицини, здійснюючи амбулаторний прийом дорослих та дітей, забезпечуючи багатопрофільність первинної медичної допомоги, надаючи своєчасні консультації та скерування на вторинну ланку медицини.

Звернувшись до нас, ви можете:

  • ✓укласти декларацію з сімейним лікарем загальної практики, терапевтом або педіатром;
  • ✓отримати консультацію фахового рівня з мінімальними витратами часу;
  • ✓скористатися комплексними та інтегрованими послугами, орієнтованими на пацієнта первинної медичної допомоги.

Приватний сімейний лікар в місті Луцьк, якщо говорити про спеціалістів нашої клініки – це завжди поєднання якості, комфорту і доступності. Наш колектив працює на те, щоб ґрунтовно допомагати кожному пацієнтові, вирішувати усі медичні питання охоплюваного діяльністю профілю, з якими до нас звертаються. З додаткових переваг, які цінують наші клієнти: зручна локація в місті, комфортний графік роботи, оптимальні ціни на увесь спектр послуг, що надаються.

Як записатися на прийом і скільки він коштує?

Запис до приватного лікаря-педіатра у Луцьку, як і до спеціаліста загальної практики, не потребує зайвої трати сил та часу. Усе, що вам потрібно зробити – це зателефонувати за контактним номером і погодити з працівником кол-центру бажаний час відвідування. Запис і прийом без жодних черг – те, що важливо для кожної сучасної людини.

Питання вартості варіюється з урахуванням того, чи укладена у вас декларація саме з нашим лікарем. Якщо так, то усі послуги, передбачені Наказом МОЗ України № 504, будуть для вас безопатними. Якщо ж ні, з цінами можете ознайомитися у прейскуранті або зорієнтуватися, зателефонувавши до нас.

Якісна та доступна сімейна медицина, терапія й педіатрія в Луцьку – те, що Медікал Плюс гарантує усім клієнтам. Звертайтеся!

Прейскурант послуг

  • Консультація лікаря загальної практики – сімейної медицини (*при відсутності декларації)500 грн.
  • Консультація лікаря-педіатра (*при відсутності декларації)500 грн.

Наші лікарі