Судинна хірургія

Судинна хірургія

Флебологія від Медікал Плюс – сучасний підхід до лікування судинних захворювань

Судинні захворювання стають все більш поширеними у сучасному світі, особливо серед людей, що ведуть сидячий спосіб життя. Флебологія від Медікал Плюс пропонує комплексний підхід до діагностики та лікування варикозу та інших судинних проблем. Наші кваліфіковані флебологи в Луцьку надають професійну медичну допомогу та використовують найсучасніші методи лікування.

Відвідайте наші флебологічні послуги

  1. Діагностика варикозу: Перед початком лікування кожен пацієнт проходить діагностику, яка допомагає виявити проблеми з венами та визначити оптимальний план лікування.
  2. Лікування варикозу: Видалення вен на ногах, лікування варикозу ніг в місті Луцьк, та інші сучасні методи, що використовуються в нашій клініці, допоможуть пацієнту позбутися проблем з венами та повернутися до здорового способу життя.
  3. Профілактика: Наші флебологи допомагають пацієнтам розробити індивідуальні рекомендації щодо профілактики судинних захворювань, зокрема здорового способу життя та регулярного контролю за станом судин.

Діагностика та лікування варикозу в Луцьку

Лікування варикозу в Луцьку, що пропонує клініка Медікал Плюс, забезпечує пацієнтам сучасний підхід до діагностики та лікування варикозних вен ніг. Наші фахівці використовують найновітніші методи, які забезпечують оптимальні результати та мінімізують ризик ускладнень.

У місті Луцьк, фахівці Медікал Плюс пропонують видалення вен на ногах за допомогою різних методів, включаючи мінімально інвазивні хірургічні техніки та лазерне лікування. Вибір методу лікування залежить від стадії варикозу, анатомічних особливостей пацієнта та інших факторів.

Здоровий спосіб життя як профілактика судинних захворювань

Окрім лікування варикозу, наші лікарі наголошують на важливості здорового способу життя для профілактики судинних захворювань. Рекомендації здорового способу життя можуть включати регулярну фізичну активність, правильне харчування та контроль за вагою.

Звертайтеся до нас для отримання допомоги

Якщо вам потрібен флеболог в Луцьку, звертайтеся до клініки Медікал Плюс. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам з лікуванням варикозу в Луцьку та профілактикою судинних захворювань. Ми прагнемо забезпечити вам найкращу медичну допомогу та бажаємо вам здоров’я та активного життя без судинних проблем.

Прейскурант послуг

  • Консультація лікаря-хірурга судинного500 грн
  • Склеротерапія ретикулярних вен та телеангіоектазій однієї ноги (*з урахуванням панчохи та річного спостереження* )10000 грн
  • Ендовазальна Лазерна Когуляція (ЕВЛК)великої та малої п/ш вени та склеротерапія її приток (*з урахуванням панчохи та річного спостереження*)19000 грн
  • Ендовазальна Лазерна Коагуляція (ЕВЛК )малої п/ш вени та склеротерапія приток однієї ноги (*з урахуванням панчохи та річного спостереження*)17000 грн
  • Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) великої п/ш вени та склеротерапія приток однієї ноги (*з урахуванням панчохи та річного спостереження*)17000 грн
  • Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) однієї ноги400 грн
  • Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) двох ніг500 грн

Наші лікарі