Проктологія

Проктологія

Проктологія в Луцьку в Медікал Плюс

Проктологічні захворювання є доволі поширеними у сучасному світі. Основними причинами таких хвороб є малорухлива робота та пасивний спосіб життя. Негативний вплив на стан здоров’я чинить нераціональне харчування та перебування в умовах постійного стресу. І хоча проблеми проктології ми зазвичай соромимося обговорювати відкрито та намагаємося якомога довше їх приховувати, це є неправильним. Адже записатися на прийом проктолога в Медікал Плюс не важко. Проте візит до лікаря допоможе швидко вирішити проблему та уникнути можливих ускладнень.

Коли потрібно звернутися до проктолога

Не слід забувати, що звичайний геморой, який вчасно не лікується, може стати початком небезпечного онкологічного захворювання. З усуненням такої складної патології затягувати не варто. Лікування геморою у досвідченого лікаря труднощів не викликає, тому при появі перших симптомів бажано відразу проконсультуватися зі спеціалістом.

Не менш значущими причинами, коли потрібен приватний проктолог в Луцьку, є виявлення таких хвороб, як проктит, криптіти та абсцеси прямої кишки, парапроктит, прокталгія fugax. Висококваліфікований спеціаліст нашої клініки уважно вислухає скарги пацієнта, надасть вичерпну консультацію та призначить відповідне лікування. Захворювання, діагностоване на ранній стадії, лікується набагато легше, ніж запущена форма.

Як проводять прийом найкращі проктологи міста Луцьк

Перший візит до лікаря-проктолога складається із наступних етапів:

  • ✓ детальна бесіда з пацієнтом та обговорення наявної проблеми;
  • ✓ збір анамнезу і вивчення історії хвороби;
  • ✓ огляд пацієнта та встановлення попереднього діагнозу;
  • ✓ направлення на відеоректоскопію чи інші дослідження.

У процесі лікування використовуються сучасні методики, які дозволяють швидко та безпечно досягти бажаного результату. Для кожного пацієнта лікувальна схема підбирається індивідуально.

Швидке вирішення проктологічних проблем

Якщо ви не знаєте, де приймає проктолог в Луцьку, можна продивитися тематичні форуми, де люди з такими ж хворобами діляться власним досвідом лікування. У нашому клінічному центрі висококваліфіковані спеціалісти допоможуть швидко вирішити неприємну проблему. Пацієнтам гарантується використання передових методик лікування із застосуванням ультрасучасного обладнання за умови збереження повної конфіденційності.

Прейскурант послуг

  • Консультація лікаря-проктолога500 грн.
  • Ректороманоскопія300 грн

Наші лікарі