У клініці «Медикал Плюс» ми прагнемо, щоб для пацієнтів діагностика були максимально щадною.
У цифровій рентгенографії навантаження на пацієнта менше в 9-10 разів у порівнянні зі звичайною! До прикладу, знімок легенів. Зазвичай пацієнт отримує дозу в 0,25 мілізіверта за один знімок, тоді як при використанні цифрового рентгена – 0,025.
Ми отримуємо зображення набагато кращої якості. Щобільше, проводиться його постобробка за допомогою спеціальних програм. Ми можемо змінювати контраст, збільшувати потрібний фрагмент зображення, змінювати ракурс тощо.
Цифрова рентгенографія — це:
- ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ ЗНІМКА
Буквально в лічені секунди лікар вже може бачити знімок, на відміну від «плівкової історії», коли лаборанту потрібно сходити в лабораторію, проявити знімок у декількох розчинах, потримати певну кількість часу, промити, просушити, і тільки тоді лікар побачить картину. - ЗРУЧНІСТЬ У РОБОТІ З МАЛЕНЬКИМИ ПАЦІЄНТАМИ
Під час зйомки «дідівським» способом час опромінення пацієнта в рази довший, ніж при цифровій зйомці, за цей час маленька дитина рухається, а знімок втрачає якість. У разі цифрового рентгену знімок робиться майже миттєво, не кажучи вже про променеве навантаження на дитя. - МІНІМУМ ПРОМЕНЕВОГО НАВАНТАЖЕННЯ
Ми працюємо на апараті Siemens Multix Impact, з найсучаснішої лінійки — через метр від самого апарату вже не фіксується практично ніякого випромінювання. Навіть коли маленьких дітей батьки тримають на руках, на них практично не поширюється це випромінювання.
Чи можна зробити цифрову рентгенографію замість флюорографії?
Не те що можна — потрібно. Зараз асоціація радіологів України активно бореться за те, щоб прибрати старі флюорографи.
Довірте своє здоровʼя та здоровʼя своєї родини компетентним спеціалістам МEDICAL+.