Сімейна медицина

Сімейна медицина

Сімейна медицина у Львові від Медікал Плюс

Кожна людина прагне завжди почувати себе добре та бути здоровою, щоб сповна насолоджуватися життям. Водночас головна проблема кожного з нас – несвоєчасне звернення до лікаря при появі перших тривожних симптомів. Мало кому хочеться сидіти у великій черзі під кабінетом профільного лікаря. У зв’язку з цим спеціальність «сімейний лікар в місті Львів» стає все більш популярною. Сімейна медицина за останні роки зуміла зарекомендувати себе не гірше багатьох вузькопрофільних спеціалістів.

Коли слід звернутися до сімейного лікаря

Багатопрофільний спеціаліст надає кваліфіковану медичну допомогу всім, хто цього потребує. До його компетенції входить не лише здоров’я окремої людини, а і його сім’ї. Завдяки цьому часто вдається своєчасно виявити спадкові ризики та наперед встановити, як зреагує організм на певний вид лікування.

Приватний сімейний лікар в місті Львові допоможе вилікувати найтиповіші захворювання, до яких належать:

  • ✓ хвороби шлунково-кишкового тракту;
  • ✓ патології серцево-судинної системи;
  • ✓ порушення органів дихання;
  • ✓ застуда на грип тощо.

Сімейна медицина дозволяє тримати під контролем здоров’я всієї родини. Фахівець організовує необхідні консультації та обстеження без потреби відвідання профільних спеціалістів. Ще одна перевага сімейного лікаря у тому, що він добре обізнаний з особливостями організму пацієнта та його звичками. Це дозволяє точніше визначити причину захворювання та використати максимальну ефективну методику лікування.

Запис до приватного лікаря-педіатра у Львові

Сімейна медицина охоплює лікування не тільки дорослих, а й дітей. Педіатрія у Львові розвинута на високому рівні. Досвідчені фахівці вміють знайти підхід навіть до найбільшого непосиди. Адже всім відомо, що візит до лікаря з дитиною – справа не з легких. Завдяки професіоналізму дитячого лікаря прийом пройде в максимально комфортних та зручних умовах.

Записатися до спеціаліста можна наперед. Це дуже зручно, оскільки дозволяє зекономити час, який за інших умов був би витрачений на перебування у черзі. Контактні дані для запису на прийом до фахівця можна знайти на сайті нашого медичного центру.

Прейскурант послуг

  • Консультація лікаря загальної практики – сімейної медицини500 грн.
  • Консультація лікаря-педіатра500 грн.

Наші лікарі