Лабораторна діагностика — основа доказової медицини. Саме ці складові є базою у роботі фахівців клініки Медікал+.

Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє в багато разів скоротити витрати на лікування важких ускладнень і хронічних форм хвороб.

Внаслідок впровадження автоматизованих методів лабораторної діагностики значно зросла продуктивність: сучасна лабораторія може за день виконати дослідження сотні біологічних проб з багатьох десятків показників. Близько 90% роботи виконується на автоматичних аналізаторах та інших високотехнологічних приладах. У цьому аспекті ми повністю довіряємо медичній лабораторії Гемо Медика.

Щодо доказової медицини, спеціалісти нашої клініки використовують її як підхід до медичної практики. Адже вона базується на використанні доказів, отриманих в результаті проведення якісних клінічних досліджень.

Закінчуємо теоретичний дайвінг і запрошуємо вас до Медікал+ на CheckUp організму.

Сучасне обладнання клініки дозволяє проводити більшість необхідних діагностичних заходів безпосередньо в день звернення пацієнта. Це суттєво економить час, коли ви отримуєте лікування, діагностику та консультацію щодо профілактики захворювань тут і зараз.

То ж не зволікайте. Довірте своє здоровʼя та здоровʼя своєї родини компетентним спеціалістам. Турбуйтеся про себе, а ми завжди готові вам допомогти.