Наша венозна система відповідає за транспортування крові з тканин і органів назад до серця, де вона знову насичується киснем та іншими поживними речовинами.

Порушення кровообігу призводить до проблем зі здоров’ям та розвитку таких хвороб: атеросклероз, флебіт, тромбоз, стеноз, емболія, аневризма аорти, варикозне розширення вен тощо.

Флебологія вивчає захворювання вен, їх діагностику, профілактику та лікування. Найчастішими причинами звернення до лікаря-флеболога є:

  • судоми в області литкових м’язів;
  • набряки стоп, гомілок;
  • больові відчуття і важкість та втома у ногах;
  • судинні сіточки та зірочки на ногах;
  • помітно збільшені варикозні вени на ногах.

Знайомі симптоми?
Причинами їх появи можуть бути спадкова схильність, надлишкова маса тіла, тривалі статичні навантаження на ноги та байдуже ставлення до профілактики варикозу, прийом гормональних препаратів (прогестерон, естроген) та інше.

Не варто терпіти біль у ногах — довірте своє здоровʼя компетентним лікарям нашого центру.

Клініка “Медікал+” пропонує застосування “золотого стандарту” серед сучасних методів лікування проблем порушення венозного відтоку — ЕВЛК (ендовенозну лазерну коагуляцію).

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) — це малотравматична операція з видалення уражених варикозом вен з використанням теплової енергії лазерного випромінювання. Наразі найбільш дієвий і безпечний метод лікування варикозу.

Суть даної методики полягає в термічному впливі лазера на ендотелій (внутрішню венозну стінку). У результаті відбувається процес закриття – заклеювання судини. Оптоволокно вводиться через катетер у просвіт вени, проходячи всю патологічно змінену ділянку, після знеболення поступово забирається склопровід, по якому подаються лазерні імпульси, завдяки яким вена коагулюється та “заклеюється” зсередини.

Після проведеного втручання пацієнт вже через кілька годин буде в хорошому фізичному стані та зможе покинути клініку.

Серед основних переваг застосування ЕВЛК є:
  • відсутність необхідності госпіталізації — ендовенозна лазерна коагуляція проводиться в амбулаторних умовах, що дозволяє заощадити час і виключити необхідність перебування в стаціонарі;
  • мала інвазивність, адже ЕВЛК — це втручання без болю з мінімальною травматизацією, безпекою та коротким реабілітаційним періодом;
  • гарний косметичний результат: після ендовенозної лазерної коагуляції не виникне грубих рубців і шрамів, оскільки нема потреби у швах та об’ємних розтинах тканини;
  • короткий період носіння компресійного трикотажу: після ЕВЛК тривалість носіння еластичних панчіх зменшується до одного-двох тижнів, у порівнянні з двома місяцями при класичних втручаннях.

Як доповнення до ЕВЛК, ми також використовуємо склеротерапію. Це послідовне усунення внутрішньошкірно або підшкірно розташованих варикознозмінених вен шляхом введення в їх просвіт склерозуючого препарату. У результаті процедури відбувається повна облітерація (зарощення) ураженої варикозом вени з подальшим її зникненням. А кров, яка колись протікала через цю вену, буде перенаправлена до здорових вен.

У нашій клініці працюють кращі флебологи з великим досвідом роботи у лікуванні варикозу. Під час прийому лікар проводить УЗ-обстеження уражених вен та визначає індивідуальний план лікування для кожного пацієнта.

Не варто зволікати, записуйтесь на консультацію вже сьогодні.