Спробуємо відповісти на часті запитання щодо укладення декларацій з сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом.

Медичний центр «MEDICAL+» надає первинну медичну допомогу задекларованим пацієнтам безоплатно за програмою медичних гарантій НСЗУ.

Як укласти декларацію?

Обрати свого лікаря в Медікал+ підписати декларацію в медичному закладі або онлайн (залишивши заявку на нашому сайті або написати нам в соціальних мережах).

Декларація із сімейним лікарем/терапевтом укладається всього за декілька хвилин. Вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код та номер телефону. Для декларації з педіатром — додатково також свідоцтво про народження дитини.

Декларація не має терміну дії, тобто щороку продовжувати її не потрібно. Крім того, не має значення, є у вас вже сімейний лікар чи ні. Підписання нової декларації автоматично анулює попередню.

Чи важливе місце реєстрації проживання?

Ви вільні у своєму виборі – не обов’язково підписувати декларацію за місцем реєстрації або фактичного проживання.

Чи можна укласти декларацію із лікарем онлайн?

Для укладання декларації з лікарем необов’язково йти до медичного закладу, достатньо заповнити та надіслати форму нам на сайті.

Як підписати декларацію дитині?

Дітям до 14 років лікаря обирають батьки. Підписати декларацію для дитини може один з батьків. Батько або мама мають взяти з собою свої документи (паспорт, ідентифікаційний код), свідоцтво про народження дитини та мобільний телефон.

Що входить до медичної декларації?

Підписання декларації із лікарем, який надає первинну медичну допомогу дає право на безоплатне отримання гарантованого пакету медичних послуг, що включає: консультації лікаря, 8 базових лабораторних досліджень, вимірювання артеріального тиску, ЕКГ, антропометричне обстеження, вакцинація за календарем щеплення.

Лікар виписує рецепти на медикаменти, у тому числі за програмою «Доступні ліки», видає довідки, формує медичні висновки про тимчасову непрацездатність, та створює направлення на консультації до вузьких спеціалістів.

Які обстеження будуть безоплатні після укладення декларації?

За призначенням сімейного лікаря, терапевта чи педіатра у закладі, де ваш лікар проводить прийом можна пройти безплатно:

  • загальний аналіз крові із лейкоцитарною формулою;
  • загальний аналіз сечі;
  • глюкозу крові;
  • загальний холестерин;
  • вимірювання артеріального тиску;
  • електрокардіограму;вимірювання ваги, зросту, окружності талії;
  • швидкий тест на вагітність;
  • швидкий тест на тропонін;
  • швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит B та С.

Інші види діагностики виконуються за направленням лікаря до закладів вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Довірте своє здоровʼя та здоровʼя своєї родини компетентним спеціалістам.