Пец Людмила Андріївна

Про мене:

Акушер-гінеколог в медичному центрі «МЕДІКАЛ ПЛЮС».

Стаж роботи: 22 роки.

Освіта:

Закінчила Ужгородський національний університет, медичний факультет.

Пройшла інтернатуру за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького на базі Луцького клінічного пологового будинку.

Пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Сучасна ультразвукова діагностика».

Досвід роботи:

Працювала дільничним лікарем в жіночій консультації Луцького клінічного пологового будинку, спеціалістом з ендокринної гінекології та непліддя.

Стажування:

Брала участь у численних конференціях та симпозіумах (Congress of the European Society of Gynecology in Bruxelles/Belgique, Women’s Healthcare Forum in Berlin, 11th World Congress of Perinatal Medicine in Moscow).

Проходила підвищення кваліфікації на курсах «Ендокринна гінекологія і непліддя», «УЗД в гінекології та кольпоскопія» Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л Шупика, «Основи репродуктології» в клініці професора Дахно м. Київ, клініці «Мать и дитя» м.Київ.

Постійно проходжу навчання у школі ендокринної гінекології та клімактерію «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки».

Наукова та освітня діяльність:

Підготувала й провела численні конференції для лікарів акушер-гінекологів, терапевтів, провізорів на тематику ендокринної гінекології, непліддя та патологічного клімаксу.