Рання діагностика вагітності важлива як при її нормальному перебігу, так і при патологічному. Адже, саме завдяки діагностиці лікар може впевнитись, що майбутній мамі та дитині нічого не загрожує. Окрім того, жінці одразу може бути надана медична допомога у разі необхідності.

Сучасна діагностика вагітності безпечна та інформативна, тому краще не нехтувати нею та своєчасно звертатись до лікаря.

Якщо вам потрібна кваліфікована допомога лікаря – зверніться до медичного центру “Медікал+”. Тут ви отримаєте спеціалізовану акушерсько-гінекологічну медичну допомогу згідно з європейськими стандартами.

За рекомендаціями на облік потрібно ставати до 12 тижня вагітності (рахувати потрібно від першого дня останньої менструації). У першому триместрі надзвичайно важлива своєчасна діагностика стану плоду та вагітної.

Не менш значуще – виробити план ведення вагітності:

  • Виявити проблеми, на які важливо звернути додаткову увагу або пролікувати у стаціонарі.
  • Зробити перший пренатальний скринінг в терміні 11-13 тижнів вагітності для діагностики порушень розвитку дитини.
  • Скоригувати раціон та стиль життя вагітної, якщо для цього є показання.

Звичайно, спостереження вагітності не закінчується першим триместром, але є дослідження, які необхідно провести саме в цей період.

Своєчасне звернення в медичний центр дасть можливість лікарю визначити чи відноситься майбутня мама до групи ризику по виникненню тих чи інших ускладнень вагітності, а також при потребі провести профілактику та/або лікування даних станів. Адже, саме з настанням вагітності знижується імунна система жінки, загострюються хронічні захворювання, які можуть вплинути на здоров’я малюка.

Турбуйтеся про себе, а ми завжди готові вам допомогти.